Sienas paneļi

HERO lameļu sienas paneļi ir lieliska izvēle jebkurai telpai neatkarīgi no tās funkcijas – kā neliels akcents vai galvenais dekorācijas elements. Izvēlieties no astoņiem modeļiem un no plaša krāsu klāsta

HERO 1

HERO 2

HERO 3

HERO 4

HERO 5

HERO 6

HERO 7

HERO 8

KONSTRUKCIJA UN SASTĀVDAĻAS

HERO sienas līstes paneļi ir izgatavoti no MDF. Viņi ienāk divi varianti, kā sākuma panelis un pagarinājuma panelis. Abi paneļi sastāv no divām sastāvdaļām: pamata paneļa un līstes.

  • Katru var pasūtīt dažādās krāsās.
  • Cena atkarīga no lameles izvēles krāsa.
  • Pamatnes panelis ir izgatavots no 16 mm bieza MDF.

Pie pamatnes paneļa piestiprinātām līstēm ir dažādi izmēri un formas atkarībā no HERO paneļu veida atlasīts. Startera panelis ir uzstādīts kā pirmā daļa dekoratīva siena. Tas sastāv no pamata paneļa un 5 līstes, no kurām tiek noņemta ārējā līste, lai izveidotu vieta pēdējam pagarinājuma panelim, ko piestiprināt kā dekoratīvu apdari.

PIEEJAMI PLATUMI

  • palaišanas panelis: 242 mm (modelim HERO 02: 258 mm)
  • pagarinājuma panelis: 220 mm

HERO sienas līstes paneļi tiek ražoti garumā no 2750 mm.
Startera paneļa platums ir 242 mm (HERO 02: 258 mm), un pagarinājuma panelim ir platums 220 mm.

Pasūtot nepieciešamo paneļu skaitu, ņemiet vērā sākuma paneli un vairākus pagarinājuma paneļus. Piegādātās līstes var sagriezt jebkurā vēlamajā garumā. HERO līstes sienu paneļi jāuzglabā izklāti uz līdzenas virsmas sausos un vēsos apstākļos pie 40-60% mitruma. MDF izstrādājumus nedrīkst pakļaut karstumam, mitrumam vai tiešai saskarei ar ūdeni. Uzstādiet ar montāžas līmi un ātrās montāžas dībeļiem spraugās zem līstēm.