Durvis metāla kārbām

Durvis metāla kārbām

ZOS Kārba

Apraksts:

ZOS kārba ir inovatīvs risinājums, lai pilnībā noslēptu esošo durvju rāmi (tēraudu, kokmateriālu vai MDF) bez nepieciešamības to demontēt, kas parasti ir saistīts ar sienu vai flīžu bojājumiem, kā rezultātā tiek būtiski atjaunota visa telpa.

ZOS slēpj esošo durvju rāmi visā sienas biezumā, piemēram, kopā ar apmalēm, neriskējot tās sabojāt, un tajā pašā laikā var izvairīties no durvju vērtnes sašaurināšanās.

Regulēšanas diapazonsX [mm]
60-8060
80-10080
100-120100
120-140120
x – (x+20)x

Cena būs zināma tikai pēc meistara mērījumiem un veidota pēc pasūtījuma

Metāla kārba ir risinājums, kas ļauj aizmirst par problēmām, kas saistītas ar nestandarta eņģu atstarpēm esošajā rāmī, nestandarta pretplākšņu pozīcijām vai izmēriem, kā arī ļoti izplatītiem nestandarta malu (lūpas) izmēriem. Lai pabeigtu ātru un netraucētu uzstādīšanu uz esošā rāmja, jums ir jānoņem tikai esošās eņģes, bet tikai tad, ja tās izvirzītas ārpus oderes kontūras.

Rāmi var izgatavot arī jebkurā platumā. Rezultātā tā izmantošana ir neierobežota tiem esošajiem durvju rāmjiem, kas ir stipri izliekti; tas ļauj koriģēt līdz 6 mm deformāciju. Ja esošais rāmis tā kalpošanas laikā nav deformējies par vairāk nekā 6 mm, nav iemesla neuzstādīt standarta tērauda karkasa apvalku un piekārt tam tipisku durvju vērtni. Standarta ZOS “80” var uzstādīt jau esoša durvju rāmja durvju ailē ar izmēriem no 794 mm līdz 800 mm.

Izliekumiem ārpus 6 mm ir jāpasūta ZOS pēc pielāgota izmēra. Šajā gadījumā, lūdzu, ņemiet vērā, ka arī durvju vērtne ir jāpielāgo tā, lai tā atbilstu tērauda rāmja korpusa izmēriem. Cits risinājums izliekumiem, kas pārsniedz 6 mm, būtu viena vertikāla esošā rāmja daļas noņemšana, kas pēc tam ļaus uzstādīt standarta ZOS un standarta durvju vērtni.

Lai pārbaudītu, vai ir iespējams uzstādīt standarta ZOS, izmēriet esošā durvju rāmja brīvo platumu un augstumu.

Platums jāmēra četrās vietās: apakšējo un augšējo eņģu līmenī, kā arī slēdzenes un sliekšņa līmenī. Brīvais augstums jāmēra trīs vietās: stūros un esošā rāmja platuma centrā.

Turklāt ir jāpārbauda esošā durvju rāmja augšējais un apakšējais stūris taisnā leņķī. Ar šo mērījumu pietiek, lai apstiprinātu vai izslēgtu esošā rāmja izliekumu.

Durvju vērtnēm, kas piekārtas uz ZOS, ieteicams uzstādīt rokturus uz garas, šauras aizmugurējās plāksnes. Tas ir saistīts ar rāmja brīvā platuma samazināšanu par 30 mm, nemainot durvju vērtnes platumu. Katram tērauda karkasa korpusam ir detalizēta uzstādīšanas rokasgrāmata ar papildu komponentu aprakstiem, kas veido komplektu.